تعمیر برد لباسشویی LG

تعمیر برد لباسشویی LG

تعمیر برد لباسشویی LG

تعمیر برد لباسشویی LG، از مهم‌ترین و شایع‌ترین قسمت‌هایی است که برای تعمیر به مرکز تعمیرات ایران برد سپرده می‌شود. دستگاه‌های الکترونیکی امروزی به‌ویژه لباسشویی‌های جدید دارای سیستم کنترل‌های برنامه‌ریزی‌شده می‌باشند که به‌جای قطعات قدیمی‌تر از بردهای الکترونیکی استفاده می‌کنند.

در طراحی و ساخت ماشین لباسشویی LG از  کاربردی‌ترین و به‌روزترین تکنولوژی ها استفاده شده است و در این نوع ماشین های اتوماتیک قابلیت های بسیاری اضافه شده است که توسط برد تجزیه و تحلیل و انجام می شود و تعمیر برد ماشین لباسشویی LG باید توسط افرادی صورت گیرد که با نحوه کارکرد و کلیه قطعات برد لباسشوییLG آشنایی کامل داشته باشد.

تعمیر ۱۶۰۰ برد لباسشویی LG

یکی از برندهایی که لباسشویی آن زیاد استفاده می‌شود لباسشویی LG می‌باشد و با توجه به اینکه در مدل‌های حاوی برد این مدل سعی شده است در مدل‌های مختلف قابلیت‌های آن افزایش یابد و به طبع به‌مرورزمان و با استفاده از این وسیله، لباسشویی دچار خرابی و آسیب می‌شود چنانچه استفاده صحیح نداشته باشید این وسایل زودتر آسیب می‌بینند.

تکنسین‌های ما با توجه به تجربه‌ای که درزمینهٔ تعمیر برد لباسشویی LG دارد به کلیه قسمت‌ها، خطاها و مشکلات برد در لباسشویی LG واقف بوده و توانسته‌اند تاکنون بیش از ۱۶۰۰ برد لباسشویی LG را تعمیر کنند.

خرابی در بردهای لباسشویی LG

لوازم الکترونیکی ازجمله لباسشویی و ظرف‌شویی براثر استفاده به‌مرورزمان دچار مشکل و خرابی می‌شود. چنانچه خرابی‌های جزئی برای قطعات رخ دهد و شما برای رفع اساسی آن اقدام نکنید چه‌بسا این عیب و خرابی باعث آسیب رساند به سایر قطعات ازجمله برد الکترونیکی شود. خرابی‌های ماشین لباسشویی ازجمله نمایش ارور در نمایشگر ماشین لباسشویی و روشن نشدن آن ، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی، بعد از شستشوی ماشین درب لباسشویی باز نمی‌شود و … این خرابی‌ها می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد یکی از دلایل آن خرابی برد می‌باشد.

هزینه تعمیر برد لباسشویی LG چقدر می‌باشد؟

خرابی‌ها و ارورهایی که برای ماشین لباسشویی رخ می‌دهد متفاوت است ممکن است این ارورها مربوط به برد بوده و به‌راحتی برطرف شود و یا اینکه احتیاج به ریست داشته باشد و یا اینکه قطعه‌ای روی برد باید تعمیر شود و یا تعویض شود با توجه به شرایطی که دستگاه دارد تعمیر بردها نیز متفاوت است و هزینه تعمیر آن‌ها نیز متفاوت خواهد. شما می‌توانید با کارشناسان ما در رابطه با هزینه تعمیر مشورت و میزان هزینه را قبل از تعمیر بدانید. قیمت بردها نیز با توجه به مدل لباسشویی LG متفاوت است و می‌توانید قیمت این بردها را نیز بپرسید.

برد لباسشویی LG تعمیر می‌شود یا خیر؟

یکی از سؤالاتی که معمولاً بیشتر مشتریان با آن مواجه هستند این سؤال است که آیا برد لباسشویی LG را می‌شود تعمیر کرد یا خیر. برای جواب این سؤال باید گفت تعمیر برد شما بستگی به نوع مشکلی که برای لباسشویی به وجود آمد است بستگی دارد. خرابی‌ها در تمام لباسشویی‌ها یکسان نیست و باید ابتدا اولاً عیب‌یابی شود و ثانیاً مدل لباسشویی شما نیز مهم می‌باشد. برد لباسشویی LG از آن دسته بردهایی می‌باشد که در موارد بسیار زیاد قابل تعمیر می‌باشد و نیازی نیست شما هزینه زیادی بابت تعمیر بپردازید و یا نگران تعمیر آن باشید.

۷۰ درصد از بردها قابل تعمیر می‌باشند

معمولاً ۷۰ درصد از بردها قابل تعمیر می‌باشند مگر بعضی از مشکلات خاص و خیلی حاد که مجبور به تعویض آن می‌شوید و یا اینکه شرکت سازنده آن را به صورتی طراحی کرده است که در صورتی خرابی برد فقط باید آن را با قطعاتی با همان مارک تعویض کرد و یا اینکه کلاً بردها در صورت خرابی باید تعویض شوند. در بعضی موارد خرابی‌های برد، قابل تعمیر و همچنین تعداد قطعات تعویضی در آن هزینه‌ای بسیار بیشتر از تعویض برد را در پی خواهد داشت. درنتیجه می‌توان گفت قبل از تعمیر برد اطلاعات لازم را از کارشناس به دست آورید.

مدت‌زمانی که طول می‌کشد تا برد لباسشویی LG تعمیر شود چقدر است؟

پردازش عملکرد کلیه قسمت‌ها روی بردهای ماشین لباسشویی LG  وجود دارد و هرکدام از خطاها و خرابی‌های مربوط به برد مربوط به قسمتی می‌باشد مثلاً پمپ تخلیه و آب‌گیری و چراغ‌برقی و …

با توجه به متفاوت بودن مشکلات و خرابی در برد و اینکه تعمیرات مربوط به کدام قسمت برد می‌باشد و برد نیاز به قطعه دارد، تعداد قطعات تعویضی روی برد چقدر می‌باشد زمان تعمیر آن‌ها نیز متغیر می‌باشد هنگام مراجعه و یا تماس با توجه به شرایط برد شما مدت‌زمان تعمیر برد را کارشناسان به شما اعلام خواهند کرد. تعمیرکاران ما با در نظر گرفتن اینکه لباسشویی یکی از ضروری‌ترین وسایل منزل می‌باشد و مهارت در تعمیر برد همواره سعی دارند تا تعمیرات را در کمترین زمان ممکن و هر چه سریع‌تر انجام دهند.

۲ نکته که هنگام تعمیر برد باید در نظر بگیرید

با توجه به مراقبت‌های شما و استفاده درست بازهم ممکن است خرابی و مشکلی برای لباسشویی شما پیش بیاید که این مشکل مربوط به برد شود. چنانچه به هر دلیلی مجبور شدید برد خود را تعمیر کنید ۳ نکته مهم را هنگام تعمیر برد در نظر بگیرید:

  • تعمیرکار مجاز و حرفه‌ای: با توجه به اهمیتی که این قطعه در دستگاه دارد حتماً تعمیر آن را به تعمیرکاران متخصص و مجاز بسپارید تا از بروز خسارات احتمالی بیشتر جلوگیری شود.
  • قطعات اصل: چنانچه قرار شد قطعه‌ای روی برد عوض شود و یا کلاً برد را تعویض کنید سعی کنید از قطعات اصل استفاده کنید هرچند هنگام تعویض قطعات مدل و نوع قطعات تعویضی را به شما اعلام می‌کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + one =